Özgeçmiş

İŞ

Eylül 2020 – Devam

Frelancer – İç Mimarlık, Web Tasarım, Grafik Tasarım SEO

Freelance

Pandeminin devam etmesi ile beraber, iş sektörümü de şekillendirdim, uluslarası upwork yurtiçinde bionlukla freelance olarak çalışmaktayım. iç mimarlık, web tasarım, grafik tasarım ve SEO alanında hizmet vermekteyim.

Mart 2020 – Eylül 2020

Pazarlama Müdürü

İstanbul Menu – Otel ve Restaurant Ekipmanları

Ramada, Hilton gibi otellerin ekipmanlarının ve Nusret, bigshef gibi restaurantların menülerinin imalatanı gerçekleştiren bir firma aracı kurumları devreden çıkartarak direkt müşteriyle iletişim halinde olacak pazarlama departmanını oluşturdu. Bu aşamada müşteri ilişkileri ve pazar genişletme gibi bir çok faaliyette bulundum.

Kasım 2018 – Ocak 2020

İç Mimar

Villa Dekor – Mobilya ve Ahşap Atölyesi

38 senedir üretim ve uygulama yapan firma, genelde yaşam alanları için dekorasyon çözümleri üretiyor. Bu aşamada projeler ve üretici ustalar arasında iletişimi sağlama görevini üstleniyorum.

Aralık 2016 – Kasım 2018

Direksiyon Usta Öğreticisi

Büyük Anadolu – Motorlu Taşıtlar ve Sürücü Kursu (Kadıköy)

20’den fazla şubesi bulunan Büyük Anadolu Sürücü Kursları yeni şubesini Kadıköy’de açmasıyla beraber kayıt bölümünde çalışmaya başladım zaman içerisinde gerekli eğitimleri de alarak bu alanda kendimi geliştirdim ve direksiyon usta öğreticisi oldum.

Haziran 2016 – Ağustos 2016

Pazar Araştırma Görevlisi

Ülker – İçim – Seher Gıda Pazarlama SAN. ve TİC. A.Ş.

Kısa süre için pazar araştırma görevlisi olarak, Ülker İçim bünyesine katıldım. Bu süre zarfında ulusal ve yerel zincir mağazalarda ürün bazlı pazarlama, pazar araştırması ve teknik sunum faaliyetlerinde görev aldım.

EĞİTİM

2018

İç Mimarlık ve Dekorasyon

Bilişim Eğitim Merkezi

Uzman Eğitimciler ile birçok proje oluşturmamıza olanak sağlayan hızlandırılmış eğitimi başarı ile eksiksiz bitirdim.

2013 –

Uluslararası İlişkiler

Eskişehir Anadolu Üniversitesi

Bölgesel ve küresel düzeydeki siyasi, tarihi, toplumsal ve ekonomik gelişmeleri değerlendirmek; devletlerin ve uluslararası organizasyonların birbirleriyle olan ilişkilerini açıklamak; uluslararası işbirliklerini ve uluslararası sorun çözme mekanizma ve yöntemlerini tanımak yer almaktadır.

2014

Pazarlama ve Reklamcılık

Yalova Üniversitesi

Pazarlama ve reklamcılık önlisansımı bitirdim, uygulamalı eğitim sonucunda, reklam filmleri, e ticaret siteleri ve yönetimleri, satış stratejileri ve istatistiksel araştırmalar yapabiliyorum.

CV İndir

Kod Yeteneklerim

HTML5

CSS3

PHP

WordPress

Tasarım Yeteneklerim

Photoshop

Illustrator

AutoCad

SketchUP

Sertifikalar

Kalite Yönetim Sistemi

9001:2008

Bu eğitim, uluslararası bir standart Kalite Yönetim Sistemi konusunda uzmanlaşmak isteyen, işletmelerin kalite süreçlerinde aktif rol alan ya da almak isteyenler için düzenlenmiştir.

NLP

Practitioner

İş dünyasında temel dinamiklerin oluşumu, sağlıklı iletişim süreçlerinin gelişimine bağlıdır. Karşılıklı iletişim, etkileşim ve güven ortamının yaratılması, hedeflerin iyi düşünülmüş, açık ve ekolojik yani sistem ile uyum içerisinde olması ve esnekliğin geliştirilmesi gibi alanlarda NLP stratejik yaklaşımlar sunar.

Yorumlar

Ece Baykal

FREELANCER

He is ok. I don’t really know him. He looks nice.

Adım 1
Yüklemek için dosyaları bu alana tıklayın veya sürükleyin. You can upload up to 3 files.
Logonuzu PNG, PDF ya da vektörel olarak iletebilirsiniz.
Seçtiğiniz dillerin içeriklerini ayrıca iletmeniz gerekir
Yüklemek için dosyaları bu alana tıklayın veya sürükleyin. You can upload up to 5 files.
Sohbet Başlat
Merhaba,
Hadi tanışalım.