Bu Ev Dekorasyonu Trendleri Tam Size Göre

Tüm yaşadığımız zorluklarla, 2021’yi uğurlama heyecanını taşıdığınız bugünlerde, 2022 için yeni hayaller kurmak, herkese iyi geliyor. 2021’de saflık ve doğallık dekorasyon fikirlerine de etki edecek. 2022 ev dekorasyonları, içinde rahat hissedeceğiniz, sade ve yalın hatlara sahip öneriler sunuyor. Ahşabın, suyun, havanın her türlü doğallığı evinize giriyor. Tartışmasız bu özellikler sabırsızlıkla gelmesini beklediğimiz 2022’de size yenilenme fırsatları sunuyor.

Geniş alanlar, etkisiz objeler, duvarlarda, döşemelerde ve mobilyalardaki sadelik evinizi daha çok yaşanabilir kılmayı amaçlıyor. Ayrıca evde geçirilen zaman, göz yormayan, ayrıntılara takılmayan, yalın anlara dönüşüyor. Bu sayede 2022 ev dekorasyonu, her konuda önceliği size ve huzurunuza veren fakat estetikten de taviz vermeyen yeniliklere kapılarını aralıyor. Şimdi bu kapıları açıp yeni fikirleri keşfedebilirsiniz.

Deniz Mavisi Duvarlarımızda Dalgalanıyor

2022 ev dekorasyonu için, renk tercihlerinde ilk sırada dikkat çeken renk mavi! Koyu mavi renkler duvarlarda yeni tasarım fikirleri için şık bir fon yaratıyor. Beyaz ile uyumu, aydınlatmalar, mobilyalar arasında bu rengi daha da önemli bir hale getiriyor. Denizlerin heybetini ve dinginliğini bu renk sayesinde evinizde hissedebilirsiniz.

Sürdürülebilir Eşyalar Bir Adım Önde

Çevreye olan duyarlılığın giderek arttığı her yeni yılda geri dönüşümle kullanılabilen farklı tasarımlar dikkat çekiyor. 2022 ev dekorasyonu için de bu yeni akımdan yaralanan fikirler ön sırada. Yeni tasarım trendi içerisinde değerlendirilecek sürdürülebilirliği olan mobilyalar, aksesuarlar, objeler artık yaşam alanlarımızda daha çok görülecek.

Doğa Evinizin İçinde

Organik ve doğal her şeye duyulan ilgi 2022 ev dekorasyonu fikirlerine de yansıyor. Doğal taştan sehpalar, ahşap objeler doğanın birer parçası olarak yeni yılda evlerin içinde yer alıyor. Doğal ortamda kurutulmuş çiçekler, çakıl taşları, deniz kabukları doğayı her zaman anmak için yanı başınızda yer vereceğiniz dekorasyon fikirlerinden bazılarıdır.

Dokularda da Doğallık Ön Planda

İskandinav mimarisine alışmaya başladığımız önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da; mat, düz ve sade tarzı denemeye devam edebilirsiniz. 2022 ev dekorasyonu ayrıntılarına baktığınızda karşınıza çıkan ahşap dokular bu tarzın birer uzantısıdır. Duvarlar ve hatta tavanlar için de kullanılabilecek bu yumuşak ve sıcak doku yine doğaya olan özlemin bir yansıması.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adım 1
Yüklemek için dosyaları bu alana tıklayın veya sürükleyin. You can upload up to 3 files.
Logonuzu PNG, PDF ya da vektörel olarak iletebilirsiniz.
Seçtiğiniz dillerin içeriklerini ayrıca iletmeniz gerekir
Yüklemek için dosyaları bu alana tıklayın veya sürükleyin. You can upload up to 5 files.
Sohbet Başlat
Merhaba,
Hadi tanışalım.